Chrzypsko Wielkie | Sieraków | 16:06 | S – kursuje w dni nauki szkolnej; |
Międzyrzecz | Pszczew | 16:32 | S – kursuje w dni nauki szkolnej; |
Miłostowo | Kwilcz | 7:30 | S – kursuje w dni nauki szkolnej; |
Miłostowo | Kwilcz | 15:53 | S – kursuje w dni nauki szkolnej; |
Miłostowo | Kwilcz | 16:33 | S – kursuje w dni nauki szkolnej; |
Pniewy | Rozbitek | 16:20 | S – kursuje w dni nauki szkolnej; |
Pniewy | Sieraków | 7:49 | S – kursuje w dni nauki szkolnej; |
Pniewy | Sieraków | 10:30 | S - kursuje w dni nauki szkolnej; |
Poznań | Pniewy, Sieraków | 9:36 | 1-7 – kursuje od poniedziałku do niedzieli; d - nie kursuje w dniu 1.I., w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII. |
Poznań | Pniewy, Sieraków | 12:39 | 1-7 – kursuje od poniedziałku do niedzieli; c – nie kursuje w dniu 1.I., w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII.; |
Poznań | Pniewy, Sieraków | 16:54 | L – kursuje w okresie ferii letnich; |
Poznań | Pniewy, Sieraków | 17:00 | e - nie kursuje w okresie ferii letnich; c - nie kursuje w dniu 1.I., w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII.; n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII. |
Przytoczna | Strychy | 7:19 | S – kursuje w dni nauki szkolnej; |
Pszczew | Silna | 7:30 | D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt; e – nie kursuje w okresie ferii letnich; |
Sieraków | Chrzypsko | 7:30 | D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt; e – nie kursuje w okresie ferii letnich; m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII.; |
Skwierzyna | Przytoczną | 15:52 | S – kursuje w dni nauki szkolnej; |
Skwierzyna | Przytoczną | 17:17 | S – kursuje w dni nauki szkolnej; |
Wronki | Sieraków | 7:45 | S – kursuje w dni nauki szkolnej; |
Wronki | Sieraków | 17:05 | S – kursuje w dni nauki szkolnej; |