Gorzów Wlkp. | Krzeszyce | 10:35 | | | D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt; |
Gorzów Wlkp. | Lubniewice | 6:15 | | 31.20 zł | S – kursuje w dni nauki szkolnej; |
Gorzów Wlkp. | Lubniewice | 10:30 | | 31.20 zł | D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt; e – nie kursuje w okresie ferii letnich; |
Gorzów Wlkp. | Lubniewice | 14:30 | | 31.20 zł | D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt; e – nie kursuje w okresie ferii letnich; |
Gorzów Wlkp. | Lubniewice | 16:00 | | 31.20 zł | D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt; e – nie kursuje w okresie ferii letnich; |
Gorzów Wlkp. | Krzeszyce | 6:15 | | 26.90 zł | D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt; e - nie kursuje w okresie ferii letnich; PTZ - publiczny transport zbiorowy |
Gorzów Wlkp. | Krzeszyce | 8:30 | | 26.90 zł | C - kursuje w soboty, niedziele i święta; G - w okresie wakacji kursuje codziennie; PTZ - publiczny transport zbiorowy |
Gorzów Wlkp. | Krzeszyce | 11:45 | | 26.90 zł | D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt; e - nie kursuje w okresie ferii letnich; PTZ - publiczny transport zbiorowy |
Gorzów Wlkp. | Krzeszyce | 14:30 | | 26.90 zł | C - kursuje w soboty, niedziele i święta; e - nie kursuje w okresie ferii letnich; K - w okresie wakacji kursuje od poniedziałku do piątku oprócz 15.08.; PTZ - publiczny transport zbiorowy |
Gorzów Wlkp. | Krzeszyce | 17:45 | | 26.90 zł | D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt; e - nie kursuje w okresie ferii letnich; PTZ - publiczny transport zbiorowy |
Kołczyn | Miechów | 15:40 | | 20.80 zł | S – kursuje w dni nauki szkolnej; |
Lemierzyce | Krzeszyce | 15:30 | | 23.80 zł | S – kursuje w dni nauki szkolnej; |
Ownice | Słońsk, Ośno | 15:20 | | 31.20 zł | S – kursuje w dni nauki szkolnej; M -pierwszeństwo przejazdu z biletami miesięcznymi; |
Przęślice | | 16:00 | | 13.60 zł | S – kursuje w dni nauki szkolnej; |
Rzepin | Boczów , Torzym | 15:20 | | 31.20 zł | S – kursuje w dni nauki szkolnej; |
Słubice | Rzepin | 10:20 | | | D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt; e – nie kursuje w okresie ferii letnich; |
Słubice | Rzepin | 13:38 | | | D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt; |
Trzcince | Jarnatów | 15:35 | | 20.80 zł | D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt; e – nie kursuje w okresie ferii letnich; |
Wystok | Smogóry | 15:25 | | 20.80 zł | S – kursuje w dni nauki szkolnej; |
Zarzyń | Grochowo , Trzemeszno | 15:40 | | 20.80 zł | D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt; e – nie kursuje w okresie ferii letnich; |